Teslimat ve İade

www.livela.com.tr adresinden satın alınan ürünler, teslimat tarihinden itibaren (7) gün içerisinde iade edilebilir.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile bilgi@livela.com.tr adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura da geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün verilecek veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.

Tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan adresimize ulaştırıldıktan sonra, en kısa süre içinde ürünün yenisi size en sağlıklı şekilde ulaştırılacaktır.

Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir.

Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri, hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@livela.com.tr adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse, faturayı iade edilen ürün ile birlikte adresimize gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları Livela tarafından karşılanacaktır.

İade yapılacak ürün, Livela’nın siparişinizi size gönderdiği kargo şirketi tarafından bize ulaştırılmalıdır.

HIZLI KARGO

ONLINE DESTEK

KAPIDA ve KREDİ KARTI ile ÖDEME

WHATSAPP 0543 408 97 02

X
Sohbet Başlat
1
Merhaba. Hoş geldiniz. Size yardımcı olmamı ister misiniz?