Hakkımızda

Livela dünyası, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, söz, nişan gibi tüm özel günlerinizde hediye veya ikram edebileceğiniz renkli şekerlerimizi ve geleneksel tadımız olan lokumlarımızı konseptinize uygun hazırlayarak en özel anlarınıza tat katmak için kurulmuştur.

Yıllar önce blog açarak başladığım, ardından instagramda @fzydizayn (şu anda @livelaa) olarak devam ettirdiğim, mesleğim olan gıda mühendisliğiyle birleştirerek, tamamı özgün tasarımlardan oluşan konsept lokum ve kesme şeker üretimini, şimdi bir adım öteye taşıyarak patentli markamız olan Livela’yı sizlere sunuyoruz.

Geleneksel lezzetimiz olan Türk lokumunu Livela dokunuşu ve evrensel uyarlamalarla her kesime hitap edecek şekile getirerek kültürel değerimizin popülerlik kazanmasını hedefliyoruz.

Birinci önceliğimiz; hammaddenin kalitesi ve güvenilirliği açısından, çalışmış olduğumuz firmalar dahil, kullandığımız her ürünün TSE ve ISO belgeli olması, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca onaylı olmasıdır. Helal ürün politikasıyla, ürünlerimiz büyük bir titizlikle hazırlanmakta, gerekli tüm kontrollerden geçirildikten sonra, müşterilerimize gönderilmektedir. Daha kolay, daha güvenli ve takip edilebilir bir ortam için sizlere sunduğumuz online alışveriş sitemiz www.livela.com.tr, alanında yine ilk olmaya devam etmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürerek, yaptığımız ar-ge çalışmalarıyla sizlere daima en yenisini ve en iyisini sunmayı hedefliyor, her zevke uygun ürün çeşitliliği ile alışverişinizi keyifli kılmayı umuyoruz.

Tatlı alışverişler dileriz.

HIZLI KARGO

ONLINE DESTEK

KAPIDA ve KREDİ KARTI ile ÖDEME

WHATSAPP 0543 408 97 02

X
Sohbet Başlat
1
Merhaba. Hoş geldiniz. Size yardımcı olmamı ister misiniz?